Garanti Bankası İnternet Şubesi

Garanti Bankası İnternet Şubesi
06 Ekim 2012

Garanti Bankası internet şubesi, sizlere dünyanın herhangi bir noktasında, herhangi bir zamanda, şubeye giderek yapamayacağınız bir çok hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktadır. Garanti Bankası internet şubesi Türkiye’de son sekiz senedir, her sene en iyi internet şubesi seçiliyor. Garanti Bankası internet şubesi kendine özgün içeriği ve sunmuş olduğu bir çok hizmet ile, müşterilerinin karşısına çıkıyor. Üstelik bunu sadece bireysel müşterileri için değil, kurumsal müşterileri için de gerçekleştiriyor. Öyle ki, müşterilerine kendi internet şubelerini kişiselleştirme imkanı sunuyor. Kendi temalarını, kendi sık kullandığı menüleri, en son yaptığı işlemleri vs ana ekranda gösteriyor ve bu da müşteriler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

İnternet şubesinin müşterilere sunduğu hizmetlerden bazıları: hesap açma, hesap kapama, kredi kartı başvurusu yapabilme, anlaşmalı özel ya da kamu kuruluşlarının faturalarını yatırabilme, trafik cezaları, harçlar vb devlet daireleri ödemelerini yapabilme, fon alıp satabilme vb imkanlar da sunuyor. Ayrıca Garanti Bankası internet şubesinin müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarından birisi de yaptıkları harcamalarda, hangi sektöre ne kadar harcama yapmış, hangi ay daha çok harcamış, aylık kredi kartı gelir gider tablolarının analizlerini çıkarıyor ve bu analizlerini grafik halinde müşterilerine sunabiliyor.

Bunların dışında birde güvenlik faktörü var ki, hepimiz kredi kartı numarası, banka müşteri numaraları, hesap numaraları vb, vermekten çekindiğimiz tehlikeli numaralar vardır. Garanti bankası internet şubesi VerySign secured tarafından koruma atında.  Müşteriler isterlerse kendi şifrelerini oluşturup, her girişinizde cep telefonlarına gelen kısa mesajdaki şifreyle ya da isterlerse güvenlik kontrollerinden geçerek cep telefonlarına yüklenecek programa, şifre girip otomatik şifre oluşturarak giriş yapabiliyorlar. Bu da sisteme her girişte yeni bir şifre ve tam güvenlik demektir.


En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama

Hangi Sigorta Teklifini Almak İstersin?

Gelirlerini Artıracabilecek, Giderlerini Düşürebilecek Mikro İş Fırsatları Pazaryeri'nde

Kategori seçmek için tıklayın
E-Bülten
E-bültene kayıt olarak ParaBilir duyuru ve gelişmelerinden haberdar olabilirsin.