İş Bankası IBAN sorgulama Nasıl Olur?

İş Bankası IBAN sorgulama Nasıl Olur?

15 Eylül 2013

İş Bankası IBAN sorgulama Nasıl Olur?

IBAN nedir ilk önce onu açıklayalım. Eft ve havalelerde yanlış para gönderimlerini engellemek amacı ile Avrupa ülkelerinde geliştirilmiş bir sistemdir.IBAN Türkiyede 26 hane olarak belirlenmiştir.İban sorgulama yapmak için üç yönteminiz varMüşteri hizmetlerini arayarak. Bankamatikten öğrenebilrisiniz. İnternetten öğrenebilirsiniz.bu sistemler kişilere özel olmaktadır bir çok işlemi bir arad sunmakata ve kullanıcıya özel seçenekleriyel oldukça tutuack bir hizmettir. 

İş Bankasında olduğu gibi tüm bankalarada ait internet şubeleri mevcut bulunmaktadır. İş Bankası internet sitesi üzerinde yer alan yardım alanına giriş yaparak sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.IBAN Türkiyede 26 hane olarak belirlenmiştir 26 hanenin ilk 2 hanesi harflerden oluşuyor ki bu harfler hesabın bağlı olduğu ülkenin harfleri, örneğin ülkemizdeki hesapların hepsinin I-BAN'ı TR . IBAN numaranızı öğrenmek için şube kodunuzu kesin olarak yazmanız gerekmektedir. bu bankaların uyguladağı kesin bır protokoldur. özellikle istenir.

Şube kodunuzu bilmiyorsanız şube kodu öğrenme işlemi için ilgili alanın yanında yazan soru işaretli kutucuğu tıklayarak banka şube kodları listesinde yer alan şube isminizi bulmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek oldukça kolaydır sizi yönlendiren her türlü sorununuzu girecekcek bir sistem olusturmuslardır. bu şekilde kolayca tüm işlemleriniz yapılmaktadır. iş bankası bir çok konuda tercıh edilen en güvenilir sayılan bankaların başında gelmektedir.İş bankası gerek tanıtım gerekse şu be çogunlıgundan ülkemızdede en bşarılı bulunan bankalar arasındadır.

Yorumla
Üye İçerikleri Kullanım Rehberi'ni okudum ve kabul ediyorum.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama

Hangi Sigorta Teklifini Almak İstersin?

Gelirlerini Artıracabilecek, Giderlerini Düşürebilecek Mikro İş Fırsatları Pazaryeri'nde

Kategori seçmek için tıklayın
E-Bülten
E-bültene kayıt olarak ParaBilir duyuru ve gelişmelerinden haberdar olabilirsin.